image1 image1 image1

IA Association Film

فیلم سینمایی ایرانی تهمینه

تهمینه دختری است از خانواده مذهبی بزرگ شده در جامعه استرالیا که در تلاطم امواج میان رسوم و مذهب و عشق رهاشده .


کاری از انجمن فیلم ایرانیان مقیم استرالیا


بزودی در ملبورن

Tahmineh

Tahmineh an Iranian Australian girl who has grown up in a family with traditional Islamic culture. This is story of conflict and tension between love, religions and cultures.

 

Coming Melbourne Soon

 

Tahmineh Official Trailer An Iranian Australian Movie 2018


https://youtu.be/nskx_tiPSEY

نوروز یکهزارو سیصد و نود وشش - هر روزتان نوروز نوروزتان پیروز

باز عالم و آدم و پوسیده گان خزان و زمستان، خندان و شتابان به استقبال بهار میروند تا اندوه زمستان را به فراموشی سپارند و کابوس غم را در زیر خاک مدفون سازند و آنگه سر مست و با وجد و نشاط و با رقص و پایکوبی با ترنم این سرود طرب انگیز نو روز و جشن شگوفه ها را بر گذار می نمایند .
اگر چه یادمان می رود که عشق تنها دلیل زندگی است اما خدا را شکر که نوروز هر سال این فکر را به یادمان می آورد.پس نوروزتان مبارک که سالتان را سرشار از عشق کند. سال نومی شود.زمین نفسی دوباره می کشد.برگ ها به رنگ در می آیند و گل ها لبخند می زند و پرنده های خسته بر می گردند و دراین رویش سبز دوباره...من...تو...ما... کجا ایستاده اییم.سهم ما چیست؟..نقش ما چیست؟...پیوند ما در دوباره شدن با کیست؟ عمری با حسرت و انده زیستن نه برای خود فایده ای دارد و نه برای دیگران باید اوج گرفت تا بتوانیم آن چه را که آموخته ایم با دیگران نیز قسمت کنیم . نوروز پاسداشت عشقهای کوچکی است که زنده مانده اند و روز تعظیم در برابر عشق های بزرگی که عظمت را کوچک می دانند.

انجمن فیلم ایرانیان مقیم استرالیا سال نو را به همه هموطنان ایرانی تبریک میگوید

هر روزتان نوروز نوروزتان پیروز

 

 

2018